KONST / Litografier / Färglitografi 12701405
nr 1270 1405
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Natt. Signerad, numrerad 31/50. Motivet: 33x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:02:43
26/8 18:37:35
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson